O firmie - Grado

O firmie

Jakość i gwarancja

DLACZEGO GRADO?

Historia marki Grado jest od kilkunastu lat nierozerwalnie związana z branżą schodów. Nasz warsztat współtworzy produkty, które cechują się najwyższą jakością na polskim rynku. Korzenie firmy czerpią z doświadczenia najlepszych fachowców i budują ugruntowaną pozycję. To wszystko stanowi dziś fundament Grado. Osiągnęliśmy pełnię doświadczenia, które stawia nas w czołówce najlepszych. Będzie Nam ogromnie miło jeśli będziemy mogli współtworzyć z Państwem wnętrze Waszego Domu.

Filozofia

NASZA MISJA

Pierwszy stopień do satysfakcji naszych klientów to nasza droga. Na niej projekt staje się rzeczywistością. Idea równowagi i harmonii pomiędzy technologią a środowiskiem naturalnym jest podstawą naszej misji. Propagowanie bezpiecznych, nowych rozwiązań odpowiedzialnych za środowisko oraz spełniających najwyższe wymagania to zmienne, które są motorem naszego działania.

Produkty

CO OFERUJEMY?

Każdy projekt jest dla Nas harmonijną kompozycją. Chcemy by jego realizacja podkreślała
w pełni wizerunek wnętrza w Państwa domu. Przez lata zgłębiamy techniczne aspekty i podążamy w stronę horyzontu dobrego designu, tak by każdy dom i jego dusza dyktowały formę dla naszych produktów wiodących. Możemy służyć Państwu oferując kompleksową usługę wykonania schodów, balustrad oraz konstrukcji w architekturze szklanej.

Możliwości Grado

Nasze kompetencje

image-01
1.

Drewno

Jest dla nas surowcem doskonałym. Drewno z którego tworzymy schody pochodzi z zaufanych tartaków, jego obróbką zajmuje się nasz warsztat. Dzięki temu jesteśmy pewni, że sprosta zadaniu najbardziej eksploatowanej części konstrukcji.

2.

Metal

Kreska metalu, zanurzona w geometrię i poddana obróbce technologicznej staje się niezniszczalną kwintesencją dopełniającą projekt. Dzięki niemu wszystko jest na swoim miejscu i bezkompromisowo dyktuje warunki by kompozycja była spójna.

3.

Szkło

Wspaniała forma o nieco transcendentnych cechach stanowiąca idealny budulec architektoniczny. Otwiera przestrzeń nie mając sobie równych pod względem walorów estetycznych. Eksponuje wnętrze i jednocześnie nie przesłania go.

Grado

Kilka słów o nas

Oferujemy Państwu pełną obsługę, począwszy od pomiaru, wyceny, projektu, poprzez wykonanie i montaż. Umiejętność łączenia drewna, stali, szkła i kamienia pozwala nam stworzyć wizerunek wyrobu zgodny z Państwa oczekiwaniem i koncepcją aranżacyjną.

Wśród wyrobów wykonywanych przez naszą firmę znajdą Państwo między innymi:

  • schody o konstrukcjach prostych, spiralne i zabiegowych
  • balustrady o różnych słupkach i wypełnieniach
  • meble nierdzewne
  • inne prace ślusarskie

Duża część produkcji to wyroby nietypowe wykonywane na indywidualne zamówienia. Cieszą się one coraz większym uznaniem co potwierdza powiększające się z roku na rok grono zadowolonych klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na tej stronie internetowej jak i do oglądnięcia przykładowych rozwiązań w jednej z naszych ekspozycji.

Mamy nadzieję, że znajdą Państwo w nich interesujące dla siebie rozwiązania. Dołożymy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z wyboru naszej firmy. Nasze przedstawicielstwa i biura mogą Państwo znaleźć w dziale kontaktu.

+
Zadowolonych klientów

+ szt.
Zrealizowanych stopni

+ mb
Zamontowanych balustrad

+
Lat doświadczenia